Wigilia firmowa z Estellą

Wigilia firmowa z Estellą

Jak co roku o tej porze, przy okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, do wielu z nas dociera, że nadchodzi również czas podsumowań i refleksji. Zanim będziemy dzielić się tradycyjnym opłatkiem z najbliższymi, nierzadko przyjdzie nam usiąść przy wspólnym stole z tymi, którzy otaczają nas na co dzień w pracy, niejednokrotnie spędzając z nami więcej czasu, niż z własną rodziną.
Czy pomyśleliście już o tym, by zarezerwować dogodny termin i miejsce na firmową wigilię dla swoich pracowników?


Z pewnością, jak co roku, czekają na ten wieczór przy odświętnie udekorowanym stole, przy którym, w blasku świec, sam Szef przemówi ludzkim głosem 😉 Nie rozczarujcie ich. Zadbajcie o to, by wspominali ten wieczór jak najdłużej. Możemy w tym pomóc, a gwarancją udanego, firmowego przyjęcia niech będą ponad 32 lata naszej obecności na gastronomicznym rynku.

Restauracje Estella zapraszają do swoich lokali w Poznaniu, Suchym Lesie i Baranowie. Dogodne lokalizacje, duże parkingi dla gości, klimatyczne wnętrza, wspaniała kuchnia i przemiła obsługa sprawią, że Wasza troska o udany wieczór z pracownikami stanie się naszym udziałem prawie na wyłączność. Każda z naszych restauracji posiada jeszcze kilka wolnych terminów, a jej managerowie z radością poświęcą Wam swój czas, by służyć radą i pomocą w podjęciu decyzji dotyczących menu i przebiegu imprezy.

 

Jeśli jednak chcielibyście, by firmowa Wigilia z pracownikami odbyła się w innej scenerii, choćby we wskazanym przez Was miejscu, nie będzie to dla nas wyzwanie, któremu nie jesteśmy w stanie sprostać. Pojawimy się tam dla kilkudziesięciu, lub nawet dla kilkuset Waszych gości, wraz z całym niezbędnym sprzętem i oprawą, z obsługą kelnerską, lub bez niej, jeśli uznacie, że nie będzie potrzebna. Pojawimy się wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli powierzyć nam obsługę świątecznego eventu, byście mogli skupić się już tylko na podsumowaniu roku w gronie tych, którzy współtworzą z Wami Waszą firmę. Wigilia firmowa z Estellą? To dobry pomysł! Zajrzyjcie na stronę www.estella.pl

źródło: epoznan.pl

HomeMenu
Strona korzysta z plików cookies. Szczegóły na stronie ciasteczka.
Zgadzam się.