Lody naturalne

Rarytas dla miłośników autentycznych i naturalnych smaków

Lody Estella to synonim prostoty i jakości. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko naturalne składniki, aby dostarczyć autentyczny smak, bez sztucznych dodatków i konserwantów. Nasze receptury opierają się na tradycyjnych metodach, które gwarantują intensywny smak i doskonałą konsystencję. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne smaki, jak i mniej spotykane kompozycje. Lody Estella doskonale sprawdzają się jako dodatek do deserów w restauracjach, ale są także dostępne na wynos.
dopracowane receptury

Lody rzemieślnicze, które pokochasz

W naszej restauracji pasja do kuchni przekłada się na każdy aspekt, w tym na tworzenie lodów rzemieślniczych. Poświęciliśmy wiele tygodni na dopracowanie unikalnych receptur, które zachwycą Twoje podniebienie.

Oferujemy szeroki wybór lodów: klasyczne na bazie śmietanki, bogate czekoladowe, a także orzeźwiające sorbety – bezglutenowe, bezmleczne i wegańskie. Masz pomysł na wyjątkowy smak? Chętnie go dla Ciebie stworzymy!

Zamawiaj online lub odbierz osobiście – gwarantujemy najwyższą jakość przez cały rok. Spróbuj i przekonaj się sam!

Szukasz lodów rzemieślniczych dla swojej kawiarni, lodziarni lub innego punktu gastronomicznego? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!